"Trečiadienio konkursas: kryžiažodis" rezultatai

2012 m. vasario 13 d., pirmadienis

  Baigėsi trečiadienį skelbtas konkursas. Šį kartą reikėjo išspręsti literatūrinį kryžiažodį. Ir noriu visus pasveikinti, nes negavau nei vieno neteisingo atsakymo. Man atrodo per lengvas užduotis Jums sugalvoju :)
  Džiaugiuosi, kad pasiteisino naujas atsakymų pateikimo būdas. Kadangi atsakymą reikėjo atsiųsti mail'u, tai žinau, kad visi tikrai patys išsprendė kryžiažodį ir nenusirašinėjo :)
   Išsprendę kryžiažodį, turėjot gauti atsakymą - IŠDAVYSTĖ. Buvote teisūs tie, kurie laiške paminėjo, jog tai K. Alvetegen knyga. Iš viso gavau 55 teisingus atsakymus. Burtų keliu, kompiuteris išrinko nugalėtoją.......o juo tapo....... Sandra. Jai atitenka R. Gavelio knyga "Jauno žmogaus memuarai". Sandra, kadangi turiu tavo pašto adresą, tai pati parašysiu tau ir susitarsim dėl prizo įteikimo. Dar kartą sveikinu nugalėtoją, o tie, kurie nelaimėjo, nenusiminkite, nes trečiadienis jau ne už kalnų :)

5 komentarai:

 1. Eh, dingo trokštama knyga. Bet vis tiek sveikinimai laimėtojai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dievaž, aš Sandra, išsirinkau tą knygą :D Dabar nežinau, kiek čia tų Sandrų dalyvavo :DDD Jei laimėjau,tai pirmą kartą gyvenime :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sandra, jeigu gavai mano mail'ą vadinasi tu laimėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Deja, deja :D Nesu gimusi po laiminga žvaigžde:D

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan