Trečiadienio konkursas: kryžiažodis

2012 m. vasario 8 d., trečiadienis

  "Trečiadienio konkursas" - nauja "Aš skaitau" rubrika, kurioje kiekvieną savaitę galite laimėti po knygą. Pirmasis konkursas jau baigėsi, o šiandien skelbiu naują. 
  Šį kartą Jums teks išspręsti literatūrinį kryžiažodį. Kadangi komentaruose vis paminit, kad nebeįdomu dalyvauti, kai perskaitot teisingus kitų atsakymus, tai šį kartą pabandom kitaip. Išsprendę kryžiažodį, iš rožiniuose langeliuose esančių raidžių, sudėliosite žodį - vienos knygos pavadinimą. Tai ir bus atsakymas, kurį parašysite man asskaitau@gmail.com  Taip pat nepamirškite paminėti, kokią knygą norėtumėt gauti laimėjimo atveju. Jų liko jau trys. Atsakymas ir nugalėtojo vardas bus paskelbtas pirmadienį, vasario 13 dieną. Nugalėtojas, kaip visada, bus renkamas burtų keliu.  Sėkmės! Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt laimėti

5 komentarai:

 1. kaip su 14? šiaip rašosi christie (netinka) arba Kristi (irgi netinka) :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Am, 14 tai Kristof ;) Bet vat 2006 metų Nobelio literatūros premiją gavo Orhan Pamuk, o čia net 7 raides reikia įrašyti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jau 13 žmonių atsiuntė teisingus atsakymus :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žinokit toks atsakymo siuntimas tikrai pasiteisino, konkurse jau teisingai atsakė 43 dalyviai :) tiek atsakymų negaunu net, kai rašom komentaruose. Dėl ko labai smagu.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan