Trečiadienio konkursas: kas aš?

2012 m. vasario 15 d., trečiadienis

  Tik spėju pasveikinti praeitos savaitės konkurso laimėtoją, kai žiū jau reikia skelbti naują konkursą.
  Tie, kurie pirmą kartą apie tai sužinojo, paskaitinėkite ČIA ir suprasite, kokia proga dalinamos knygos :)
  Iš visų, skelbtų konkursų, labiausiai man patiko žaidimas "Atspėk, kas aš", kurio metu spėliojot rašytojus. Todėl nusprendžiau dar kartą jus pakankinti, tikrinant jūsų žinomus faktus apie rašytojus.
 Salygos: jums bus pateikti trys aprašymai, parašyti pirmuoju asmeniu. Turėsite atspėti, koks rašytojas taip kalba apie save. Kadangi atsakymų atsiuntimas paštu pasiteisino, tad ir šį kartą lauksiu jūsų laiškų su trijomis rašytojų pavardėmis, bei išsirinkta knyga, kurią gausite laimėjimo atveju. Dėl knygų. Nusprendžiau šiek tiek pakeisti taisykles. Žinau, žinau negražu taip elgtis vidury žaidimo, bet juk ne į blogąją pusę noriu pakeisti :) Nutariau, kad vietoj laimėtos knygos, į jos vietą įkelsiu naują knygą. Taip visuomet galėsite rinktis iš keturių knygų. Ar bus prieštaraujančių? :) Kadangi jau dvi knygos laimėtos, tai šiandien pridėsiu dar dvi naujas. 
Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com. Rezultatai bus paskelbti pirmadienį, vasario 20 dieną. Laimėtojas renkamas burtų keliu.

Sėkmės visiems konkurse!

 • Didžiausią įtaką mano kūrybai padarė E. Allan Poe bei W. Faulkner'is. Kai man buvo vienuoliką metų, kasdien rašymui skirdavau tris valandas. Mano mama buvo alkoholikė ir nusižudė perdozavusi vaistų. Mano pirmąją novelę pavogė sargas, saugojęs mūsų namus Brukline. Pagal žymiausią mano novelę yra pastatytas filmas, kuriame vaidino garsi to meto aktorė. Harper Lee buvo labai gera mano draugė. Kas aš?
 • Aš esu lietuvos poetė, jaunystėje palaikiau ryšius su knygnešiais. Pirmuosius eilėraščius aš pasirašydavau Liūdytės ir Jūraitės slapyvardžiais. Dažnai su Baliu Sruoga lankydavausi vakarų Europoje. Kas aš?
 • Aš esu Nobelio premijos laureatas. Persikėlęs gyventi į Bazelį, pradėjau dirbti knygyne bei antikvariate. Vieną iš savo knygų aš užbaigiau rašyti tik po psichoterapinių pokalbių su K. G. Jungu. Mirtis mane ištiko vos atšventus 85 gimtadienį. Kas aš?

Išsirinkite knygą, kurią norite laimėti

6 komentarai:

 1. Labai patiko, kad buvo nelengva. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kad pasipildys prizų fondas, tai tik dar geriau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagus žaidimas, nors ir ne lengvas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gal todėl šį kartą gavau mažiau laiškų su atsakymais :) bet kol kas nėra neteisingų :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikiuosi, dar spėjau sudalyvauti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tikrai dar spėjot, nes rezultatai bus skelbiami pirmadienį.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan