Metai be Justino Marcinkevičiaus

2012 m. vasario 16 d., ketvirtadienis

   Šiandien, Vasario 16 dieną,  minime pirmąsias Justino Marcinkevičiaus mirties metines. Renginiai, skirti poeto paminėjimui vyks ne tik Lietuvoje, bet ir už Atlanto. Čikagos lietuviai tikriausiai pirmieji paminėjo ne tik Lietuvos nepriklausomybės dieną, bet ir J. Marcinkevičiaus atminimą.
  VŠĮ "Gyvenimo universitetas LT" sukūrė internetinį projektą, skirą pagerbti ir įamžinti Justiną Marcinkevičių ir jo atminimą
  Druskininkuose, 14val. prasidės renginys  "Yra tikrai tėvynė". Pranešime rašoma, jog "literatūrinėje - muzikinėje programoje renginio dalyviai išgirs Justino Marcinkevičiaus poemų  fragmentus, eilėraščius, taip pat dainų poeto tekstais. Renginyje dalyvaus aktorius Petras Venslovas,  Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė Giedrė Juknevičiūtė – Beinarienė, Kauno Valstybinio choro koncertmeisterė Beata Vingraitė, klarnetininkas Valdas Andriuškevičius".
  Seime eksponuojama  J. Marcinkevičiaus atminimui skirta paroda. Kurią lankytojai galės pamatyti Vasario 17d. 12-16val. 
  Tikiu, kad ir kituose miestuose vyks įvairių renginių šiems įvykiams paminėti. Kviečiu visus būtinai sudalyvauti, o dabar dar kartą prisiminkime J. Marcinkevičių ir pažiūrėkime video apie knygos svarbą.
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan