Knygų iššūkiui du mėnesiai

2012 m. vasario 29 d., trečiadienis

    Šiandien paskutinė žiemos diena. Ir jau du mėnesiai, kaip tęsiasi "2012m. knygų iššūkis". Iš savo sąrašo perskaičiau dvi knygas: "Puikybė ir prietarai" bei "Slapta istorija". Turiu susidariusi neoficialų planelį, po knygą per mėnesį. Perskaičius, leidžiu sau imtis kitų knygų. Nei viena iš šių knygų nenusivyliau ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau perskaičiau. Net atsiliepimus delsiu parašyti, kadangi noriu susidėlioti visas, po skaitymo, iškilusias mintis.
   Peržiūrėjau kitų dalyvių dviejų mėnesių rezultatus. Vieni, atrodo, perskaitys savo sąrašą net nesibaigiant metams, kiti taip pat perskaitė po 1-2 knygas.
   O kaip sekasi Jums? Ar nedingo pradinis entuziazmas? Tikiuosi, kad metų gale liks visi dalyviai ir bus perskaitytos visos norėtos knygos.

9 komentarai:

 1. Aš irgi turiu planą - viena knyga per mėnesį, nes ir naujos knygos kaupiasi, ypač darbinės... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Realiai aš jau skaitau iš sąrašo penktą knygą (su ta tikriausiai ilgiausiai užtruksiu, nes bais stora). Tik kad vis pritrūksta laiko ir kantrybės parašyti apie tai, ką perskaičiau. Todėl įrašas kol kas tik vienas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš noriu kuo greičiau perskaityti visas iššūkio knygas. Jau perskaičiau keturias, tačiau dabar ėmiausi ne penktosios, o visai kitų knygų, tik jas pabaigsiu ir vėl grįšiu į iššūkio maratoną.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taip, taip... aš ir skaitau. Perskaičiau dvi pakeliui į darbą, o Dekameroną skaitau vakarais. Ir to jau liko apie 150 psl. Nors planą šiek tiek pakoregavo knygų mugė :)

  Tik nelabai supratau su tom apžvalgom. Kiekvieną knygą reikia apžvelgt?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš kaip ir treshnee pirmiausia susitelkusi ties iššūkiu ir taip pat skaitau penktą knygą. Baigusi galvoju sau pačiai pasidaryt antrą iššūkį, kuriame būtų jau daug sunkesnės, sudėtingesnės knygos, tikri iššūkiai. O tas noras kuo greičiau pabaigti šį iššūkį... tiesiog truputį keičiasi skonis ir norisi kiek kitokių knygų.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš jau įpusėjau knygų iššūkį, įveikiau lygiai 6. Dažniausiai skaitau vieną iš sąrašo, o kitą kokią atsitiktinai pasirinktą. Tiesa, suprantu kodėl tos knygos iš sąrašo buvo užsigulėję mano lentynose. Su dauguma jų visai tenka pavargti ir žiūrėti kas ką įveiks, knyga mane ar aš ją. Tris tikrai būčiau numetusi, bet visgi įsipareigojimas ir noras laimėti padėjo pabaigti. Bet net atsižvelgiant į šiuo užstrigimus, manau, kad knygų iššūkį būsiu baigusi dar iki gegužės.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na šaunuoliai, kad tiek skaitot :) Matot, kiek daug reiškia įsipareigojimas. Aš prisipirkau knygų mugėj naujų knygų, tai ir vėl krūvelė stovi, nebežinai, kuriuos griebtis :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gėda prisipažint, bent kol kas nepradėjau iššūkio... Reikia susiimt pagaliau :)) Gerai bent tiek, kad po visų mugių knygų lentyna pasipildė tik dviem knygom :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. aš irgi dar nepradėjau... laukiu atostogų, kad būtų daugiau laiko skaitymui, įsigilinimui, nes knygos geros - nesinori jų skubomis perverst vien tam, kad pliusiuką užsidėti. kažkaip laikui bėgant atsiranda poreikis skaityti kokybiškai - kad knyga kažką po savęs paliktų: mintį, jausmą, viltį, o ne skaityti dėl skaitymo.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan