Konkurso "Atspėk, kas aš?" rezultatai

2012 m. sausio 8 d., sekmadienis

   Prieš kelias dienas buvo paskelbtas konkursas "Atspėk, kas aš?"  Džiaugiuosi, kad atsakymų teko paieškoti internete, labiau pasidomėti rašytojais ir jų gyvenimais. nes tokios žinios nenueina veltui. Ateityje tikrai bus daugiau konkursų, kur teks pamąstyti ar pasidomėti literatūra. Nors man atrodo, kad neįveikiamų užduočių Jums nėra :)
   Teisingi atsakymai buvo tokie:  1. J. Saramago 2.  J. Irving 3. J. Austen 4. R. Bradbury 5. J. Marcinkevičius. Iš viso teisingai atsakė 11 dalyvių. Burtų keliu, kompiuteris nugalėtoją  išrinko  Rasą!  Jai atitenka J. Nesbo knyga "Pentagrama". Rasa, lauksiu tavo adreso, kur išsiųsti knygą, parašyk man asskaitau@gmail.com5 komentarai:

 1. Sveikinimai rasai :) Teks matyt pirktis knygų pačiai per knygų mugę... sėkmė loterijose nusisuko nuo manęs!! :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. O manęs per visą ilgą 27metų gyvenimą sėkmė loterijoje dar nė karto neaplankė. Nors dalyvauju daug ir dažnai.:) Tiesa, buvo keli kartai, kai laimėjau knygų, bet ne loterijos būdu. :) Tad jeigu kada nors pasiseks, man tai prilygs stebuklui!!! :)))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jei nesiseka loterijose, sekasi meilėje :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. :) Visada būna pusiausvyra: jei vienoj srity nesiseka, kitoj atsigriebi su kaupu. :) Va dėl to ir nepergyvenu dėl prizų! :) Kartais net bijau laimėt, kad laimėjimas nenumuštų sėkmės kituose dalykuose. Kartą, kai aš laimėjau knygą, draugas tą pat akimirką gavo baudą. Bet geriau tai būtų supatimas. :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan