"Aš skaitau" Londone (III dalis)

2012 m. sausio 18 d., trečiadienis

  Prieš didžiąsias šventes vėl teko viešėti Londone. Apie tai, kaip man sekėsi Londone anksčiau, galite paskaityti ČIA ir ČIA .
  Nors šį kartą planavau daug laiko skirti knyginiams reikalams, bet ir vėl nepavyko. Po kelių mėnesių pinigų taupymo, turėjau laiko tik kalėdiniam dovanų apsipirkimui. Užtat nepraleidau nei vienos progos užeiti į knygyną. Tai, ką nusipirkau, parodysiu vėliau (kai turėsiu galimybę nufotografuoti). O šiandien parodysiu nuotraukas iš knygyno, kuriame lankytis teko dažniausiai.
VHSmith -  vienas didžiausių Anglijos mažmeninės prekybos centrų, turintis daugiau nei 1040 parduotuvių . Juose galima nusipirkti nuo laikraščių, raštinės reikmenų, knygų iki knygų skaityklių, maisto ir t.t. Beje, kalbant apie knygų skaitykles, tai vos nesusigundžiau nenusipirkusi. Kainos, lyginant su lietuviškom, tikrai mažesnės. Vos tvardžiausi neprisipirkusi ir galybės knygų. 
  Nežinojau, ar galima ten fotografuoti, tai viską dariau paslapčiomis. Dabar net kilo klausimas, ar pas mus knygynuose leidžiama fotografuoti? Gal kam teko? O dabar pažiūrėkit VHSmith knygyną iš vidaus.

 
 
 
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan