Lauktuvės skaitytojai

2011 m. lapkričio 2 d., trečiadienis

     Tikriausiai nebėra šeimos, kurios nebūtų palietusi giminaičių ar draugų emigracija. Aš taip pat tuoj galėsiu ant pirštų suskaičiuoti likusius artimuosius Lietuvoje. Užtat kaip smagu, kai jie grįžta ir parveža lauktuvių :) Ypač, jeigu jos susijusios su skaitymu. Tetos jau visos žino, kad jeigu ras skirtukų, reikia parvežti man. O šį kartą gavau dovanų visai nematytą ir neregėtą stovą (jei taip galima pavadinti) knygai. 
   Aš dažniausiai ir daugiausiai skaitau lovoje, prieš miegą. O jeigu būna stora knyga (pvz. J. Nesbo "Pentagrama"), tai po kiek laiko junti, kad ir ranka paskausta. O dabar galėsiu gulėti lovoj, pasistatyti patogiai arbatos puodelį, skaityti naktimis, nes yra ir lemputė. O ir kojų nespaus, kadangi iš kitos stovo pusės pritvirtinta  minkšta pagalvėlė. Ir labiausiai džiaugiuosi, kad priekyje pavaizduotas ryžulis :) Kadangi pati, kai gyvenau Vilniuje, turėjau ryžą katiną, vardu Čiurlionis.    
Kita lauktuvė -  skaitymo lempa. Kažkada turėjau daug tokių lempų. Buvau prisisiuntųsi iš ebay. Kelias pardaviau, kai kurias padovanojau. O po kiek laiko radau tokias pat lempas parduotuvėje "Viskas po 1 eurą". Jos patogios, apšviečiai normaliai, tik minusas, kad labai greit baigiasi elementai. Ir skaitytojams, kurių regėjimas prastesnis, nerekomenduoju dažnai naudoti. 
   O tokios lempos norėjau jau seniai. Žinau, kad jų kokybė nėra labai gera (ko norėt už kelis dolerius), kad vėlgi elementai ilgai nelaikys. Bet mane intrigavo pats veikimo principas, kad galima iš karto apšviesti visą puslapį. Susikooperavome kelios knygės ir užsisakėme, kad parsiųstų  (kiek pamenu iš ebay.com). Šiandien tik išbandžiau. Įdomiai. Pasižaisim, kol nenusibos :) Beje, iš kitų girdėjau atsiliepimus, jog ekranas greit susibraižo. 

3 komentarai:

  1. Katulis jeginis,speju,kad is kokios Amerikos keliavo? Ar isbandei,realiai patogus ir reikalingas daiktas?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Padėklų yra ir Lietuvoje. Alandeko mačiau ir pačiai knietėjo nusipirkti, tik pinigų pagailėjau...

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan