Knygų vagilė

2011 m. lapkričio 12 d., šeštadienis

    Man patinka savaitgaliais, po darbų, grįžti namo pas tėvus. Kadangi žinau, kad bus atkeliavę visi, per savaitę užsisakyti, siuntiniai. Šiandien taip pat su malonumu išpakavau 6 siuntas.
   Jeigu dabar kas paklaustų, koks knygos pavadinimas man gražiausias, tai galėčiau paminėti ne tik  A. Baricoo "Jūra vandenynas", bet ir neseniai išleistą australų rašytojo Markus Zusak knygą "Knygų vagilė". Atidedu visas pradėtas skaityti knygas į šoną ir griebsiu šią. Nes intriguojančiai skamba ne tik knygos pavadinimas, bet ir anotacija. Knygiška nuojauta kužda, kad bus gera, labai gera knyga.  
Knygos anotacija: 1939-ųjų nacistinė Vokietija. Devynerių metų mergaitė Lizelė gyvena Himelio gatvėje su ją priglaudusia šeima. Jos tėvai buvo išvežti į koncentracijos stovyklą. Lizelė vagia knygas. Tiktai knygos ir patraukė neįprastos pasakotojos dėmesį. Tai istorija apie Lizelę ir kitus jos gatvės gyventojus, iš dangaus ėmus kristi bomboms. Dar vienas dalykas, kurį turite žinoti – knygų vagilę Mirtis aplankys tris kartus.
   Taip sutapo, kad tarp gautų siuntinių, buvo ir užsisakyta rankų darbo segė - mergina su knyga. Nusprendžiau šią skaitovę taip ir pavadinti - knygu vagile  :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan