"Humanitas" dovanos

2011 m. spalio 2 d., sekmadienis

     Šitą dovaną gavau jau seniai, tik dėl sugedusio fotoaparato ir laiko stokos niekaip negalėjau Jums parodyti. UAB "Humanitas" padovanojo dvi naujas knygas. Nors knygas anglų kalba paskutinį kartą skaičiau mokykloje ir turiu likusią baimę, kad nemoku dar taip gerai kalbos, jog galėčiau laisvai skaityti, tačiau nusprendžiau, kad atėjo metas bent pabandyti. Straipsnius anglų kalba skaitau, darbe kone kasdien bendrauju šia kalba, tai kodėl negaliu pradėti ir knygas anglų kalba skaityti? Ypač, kai bambu, kad tiek daug gerų knygų nėra išleistos į lietuvių kalbą. Taigi kokias knygas išsirinkau iš dovanų sąrašo?

  John Boyne "The house of special purpose" - airių rašytojo, 2009m. išleista knyga. Lietuviškai yra išleista, manau visiems žinoma ir skaityta, knyga, "Berniukas dryžuota pižama". Pagal kurią buvo sukurtas ir filmas.
   Vienoje recenzijoje radau, kad skaityti šią knygą, tai kaip keliauti per sunkų ir maištingą Rusijos istorijos laikotarpį.
  Plačiau apie knygą ČIA   Kita dovana - antroji Mark'o Haddon'o parašyta knyga - "A spot of bother". Lietuvos skaitytojams puikiai žinomas kaip knygos "Tas keistas nutikimas šuniui naktį" autorius. Šią knygą skaičiau studijų metu, vaikų raidos sutrikimų paskaitai. Vėliau visi turėjom analizuoti. Pamenu perskaičiau per naktį ir iki šiol, tai viena įdomiausių mano skaitytų knygų. Gaila, kad nėra lietuviškai išleista daugiau, todėl net nesuabejojus paėmiau "A spot of bother". Pagal šią knyga, 2009 m. prancūzai sukūrė ir filmą.    Dovanos tik knygomis neapsiribojo :) "Humanito" darbuotojai iš mano blog'o suprato, jog kolekcionuoju knygų skirtukus, tai gavau dovanų ir jų. Nuostabaus grožio! Iš pradžių pagalvojau, kad tai kokio  lietuvių dailininko darbai. Paklausiau net kur yra jų pirkti, nes norėčiau įsigyti dar daugiau. Atsakė, kad tai vokiečių dailininko darbai ir nepardavinėjami. Ech, gaila... Man tai vieni knygiškiausių skirtukų.

 
 

5 komentarai:

 1. skirtukai nerealūs :) mėgstu tokius meniškus - pati vietoj skirtukų naudoju atvirutes su dailininkų darbų reprodukcijom.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai pasisekė Tau. Gražūs skirtukai nežmoniškai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Turiu dvylika jo skirtuku,galiu paziureti gal koki atiduociau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai smagu buvo pamatyti tavo skirtukus ir paskaityti įdomias jų istorijas... :) Pati taip pat pradėjau kolekcionuoti skirtukus, kol kas turiu nedaug, bet visi dovanoti ir sukelia geras emocijas bei prisiminimus :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan