Kolekcija pildosi...

2011 m. spalio 19 d., trečiadienis

.... o pildosi naujais knygų skirtukais. Nei vieno nepirkau, visus gavau dovanų iš tų žmonių, kurie sužinojo ar jau žinojo, kad juos kolekcionuoju.


Austas kilimas - skirtukas, parvežtas pusseserės iš Turkijos. Įsigyti galima ir ČIA
Tokį vaizdą darbe matau labai retai. Ryte, dvi amerikietės, atėjo pusryčiauti ir pradėjo skaityti knygas. Negalėjau jų nepakalbinti ir nepaklausti, ką skaito. Viena skaitė J. Austen knygą "Puikybė ir prietarai", o kita - naują amerikietišką bestselerį. Papasakojau ir apie savo pomėgį skaityti, kolekcionuojamus skirtukus, tai moteris išėmė iš savo knygos šį skirtuką (foto dešinėje) ir padovanojo man.
Angliškai ispaniški skirtukai. Teta, gyvenanti Ispanijoje, nusprendė padaryti man staigmeną ir atsiųsti kelis skirtukus. Galvojau, kaip smagu, turėsiu ispaniškų skirtukų. Bet gavusi pamačiau, kad visi su angliškais motyvais, pvz. Londono transporto muziejumi.

Na va, jau sumelavau :) Šį skirtuką pirkau pati, o ne gavau dovanų. Vaikštinėdama po Klaipėdą, pamačiau naują knygyną ir užėjau. Dauguma knygų buvo rusų kalba, tai nieko nepirkau, bet nesinorėjo išeiti tuščiomis rankomis. Ypač, kai pamačiau skirtuką, kuriame pavaizduoti du mano mėgstamiausi gyvūnai - žirafa ir panda.


Kaip aš mėgstu rankų darbo skirtukus. Su viena mergina darėme mainus ir gavusi siuntinį radau šį mielą zuikį.


Iš Amerikos atkeliavę skirtukai. Galėtų tik būti užrašas "Read books, not facebook" :)

Taip pat iš Amerikos atkeliavęs medinis, lazeriu pjaustytas, skirtukas su užrašu "Team Heath".
Nuostabūs, labai malonūs ir knygiški skirtukai. Mama pirko Klaipėdoje, vykusioje mugėje, bet tokių ir dar daugiau galima įsigyti ČIA
4 komentarai:

 1. Pačioje paskutinėje nuotraukoje esantis skirtukas - nuostabus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puiki kolekcija :)
  Sekmes ir toliau ja pildant ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu, su taip nuostabiai papilnėjusia kolekcija :) Smagu, kai ne tik pačiam žmogui pavyksta savąją kolekciją pildyti, bet prie to prisideda ir kiti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. oho kiek daug tie turkiški skirtukai kainuoja tame puslapyje :) realiai jie daug pigesni, lauktuvių esu vežus tai berods po vieną lyrą, maždaug po 1,40 :)
  o kolekcija tai puiki :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan