Apie pasikeitimus, Vilnių ir naujas knygas

2011 m. rugsėjo 12 d., pirmadienis

  Šį kartą "Aš skaitau" savaitgalį lankėsi Vilniuje. Ne tik palaikyti mūsų krepšininkų, susitikti su senais draugais, bet  aptarti ir darbo reikalus bei aplankyti knygynus, kuriuose ilgai nesilankiau. Pirmiausiai apžiūrėjau knygyno "Draugystė" pasikeitimus, tikrąja to žodžio prasme, knygyno ir "Coffee Inn" draugystę. Kadangi pati neturėjau fotoaparato, tai negalėjau įamžinti, tačiau kolega yra aprašęs apie šio knygyno renesansą
  Taip pat teko susipažinti su kolega, rašančiu blogą   "Kai neskaitau", Buvo smagu pasidalinti mintimis apie knygas, skaitymą ir darbą. tikiuosi, kad ateityje sugalvosime bendrų projektų ir literatūrinės veiklos. Būtent Dovydas ir rekomendavo užsukti į atsinaujinusį "Vagos" knygyną prekybos centre "Europa". Ir didelis dėkui jam, nes jeigu gyvenčiau Vilniuje, šis knygas būtų vienas mano mėgstamiausių ir lankomiausių. Kuomet pasakydavau draugams, kad knygynuose skaitau knygas (taupymo sumetimais ir turint laisvo laiko), daugelis klausdavo: "Kodėl tu skaitai? Nebijai, kad išmes iš knygyno?". Dar nė karto nėra išmetę, o iki šiol nedrįstantys ar  bijantys skaityti, dabar galės tai daryti legaliai, kadangi atnaujintame Vagos knygyne yra skaitykla, kurioje, kaip teigia patys darbuotojai: mėgaudamiesi puodeliu kavos skaitytojai galės susipažinti ir išsirinkti naujausias ir populiariausias knygas bei jaukus vaikų kampelis, kviečiantis mažuosius pažaisti ir paskaitinėti naujausią vaikišką literatūrą.
   
 Ilgai rinkausi norimą knygą (nors sakiau, kad nepirksiu nei vienos), bet visgi  vienai knygai neatsispyriau, prisiklausiusi (tiksliau prisiskaičiusi) nemažai teigiamų atsiliepimų, mano kelioniniame krepšyje apsigyveno - Daphne Du Maurier "Jamaikos smuklė". Planuose yra perskaityti ir jos "Rebeka".
 Vakare turėjau dar vieną literatūrinį susitikimą, nuostabią progą susipažinti su leidyklos "Tyto Alba" darbuotoja. Didelis ačiū leidyklai už padovanotą knygą M. Ondaatje "Divisadero". Ir ačiū Jūratei už įdomų pokalbį apie knygas, rašytojus, leidyklos  darbą ir apskritai gyvenimą . 
 

3 komentarai:

 1. Gaila, kad ten kur gyvenu nėra tokių kngynų, ir išvis, dauguma įdomesnių knygynų yra toli...

  Ar tik man taip atrodo ar „Divisadero“ viršelis labai panašus į Kevin Brooks „Mirusiųjų kelias“?

  AtsakytiPanaikinti
 2. M. Ondaatje "Divisadero" tai kažkas nerealaus, man tai labai patiko, iš vis tas autorius užburia... Su gerais žmonėmis susipažinai, kurie tokias knygas dovanoja!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. turiningas savaitgalis :)

  Kerpe, taip, praktiškai ta pati nuotrauka :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan