"Aš skaitau" Londone ( II dalis )

2011 m. rugpjūčio 29 d., pirmadienis

    Kol dar nepasimiršo visi įspūdžiai, tęsiu toliau pasakojimą iš Londono. Kai pagaliau galėjau atsitraukti nuo knygomis apkrautų stalų, paėjus kiek toliau, net aiktelėjau garsiai. Iš tolo pamačiau vieno viešbučio pavadinimą, susijusį su knygomis. 


"The Mad Hatter Hotel" - išprotėjusio skrybėliaus viešbutis, juk būtent toks personažas yra knygoje "Alisa stebuklų šalyje".  Bandžiau ieškoti informacijos apie jį, skaičiau viešbučio puslapį , bet niekur neradau, ar tai tiesiog sutapimas, ar tikrai yra sąsajų tarp pavadinimo ir knygos. 
 
   Vykstant į Londoną, neturėjau laiko pasiruošimui, pasidomėjimui kas kur yra, ką verta aplankyti, tad kitas aiktelėjimas buvo, kai pamačiau dar vieną literatūrinį pastatą. Labai smagu, kai eini nežinai kur, galvoji, kad grįši neaplankiusi nei vieno knygyno ar muziejaus, o viską panosėj pamatai :)


16a. pastatytas, kelis kartus rekonstruotas, patyręs ugnį ir vandenį - V. Šekpsyro teatras "Globe". Nesvarbu ar vyksta tuo metu kas nors, ar ne, žmonių visad pilna. Kas stoviniuoja draugų rate, kas sėdi ir plepa prie alaus bokalo. Tokia labai smagi ir jauki aplinka. Spektakliai vyksta ir šiuo metu. Daugiau info teatro puslapyje
   Ir kaip gi aš grįšiu namo be skirtukų į savo kolekciją? Pirmuosius popierinius skirtukus nusipirkau vienoje galerijoje, tačių negalėsiu jų parodyti, nes palikau Londone ( juk turiu vistiek kažką palikti) :) o šiuos nusipirkau jau oro uoste, skrendant atgal. Laiko visai nebuvo, nerandu savo skrydžio, kur reikia eiti ir pan. bet pamačiau knygyną ir turėjau užeiti. Stovėjo visas stovas su skirtukais, greit išsirinkau gražiausius, susimokėjau ir bėgom į lėktuvą. 


       Knygos laikiklis, skirtas puslapių laikymui, kad nereiktų vartyti. Pabandžiau su viena knyga, tai pastebėjau, jog šiek tiek glamžosi puslapiai ir gadina knyga. Tai naudosiu retais atvejais arba tiesiog vietoj skirtuko :) Tiek šiam kartui literatūrinių naujienų. Kaip visada, pabaigoje, kviečiu pažiūrėti daugiau nuotraukų. 


2 komentarai:

  1. kas ruosiasi i londona, idejau ir as pas save patarimu:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. dovydai, ačiū tau :) kitą kartą jau žinosiu, ką reikia aplankyti :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan