Konkursas. Laimėk knygą!

2011 m. gegužės 5 d., ketvirtadienis

  Kadangi gyvenime reikia mokėti ne tik imti, bet ir duoti. Tai nusprendžiau pirmą kartą savo blog'e paskelbti konkursą. Prizas aišku bus knyga :)

Ką reikia daryti?
Pirmiausiai parašyti komentaruose  kokios knygos niekada nebeskaitytumėt antrą kartą. Ir kodėl? Antra, parašykit, kokią knygą norėtumėt laimėti iš pateikto sąrašo.

Konkursas vyks iki gegužės 15 dienos.  Vėliau trauksim burtus ir dviems komentatoriams padovanosiu jų pasirinktas knygas. Jeigu nutiks taip, kad abu laimėtojai pasirinks tą pačią knygą, tai pirmenybė bus pirmam laimėtojui, antrasis rinksis iš likusių. Rinktis galite iš šių knygų:

30 komentarų:

 1. Neskaityčiau Austin „Puikybė ir prietarai“, nes knyga pervertinta ir nuobodi.

  o norėčiau Akmenų sodo ;}

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neskaityčiau P. Coelho "Zahiras", nes tikiu kitokiu moters ir vyro santykiu, nei knygoje aprašoma, svarstoma, svaičiojama...
  Norėčiau "Dešimt" :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nebeskaityčiau niekada "Twilight: serijos, nes manau dabar, kad tai buvo tik laiko švaistymas... o knygos norėčiau "Elementariosios dalelės"

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš tai turėčiau ilgiausią sąrašą pateikt knygų, kurių neskaityčiau antrą kartą. Vienų todėl,kad nuvylė ir nepatiko, o kitų, - kad buvo tokios puikios, jog tokį malonumą skaitant galima patirt tik vieną kartą.
  O iš čia pateiktų norėčiau perskaityti "Akmenų sinodas" :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Neskaityčiau praktiškai visų mokslinės fantastikos knygų, nes jos skirtos pramogai, vieno karto skaitymui. Taip pat neskaityčiau Coelho knygų daugiau nei kartą. Tiesą pasakius man užteko jo dvijų knygų, kad nebeskaityčiau daugiau. Labai jau kartojasi temos ir mintys.
  O norėčiau "Elementarios dalelės"

  AtsakytiPanaikinti
 6. Niekada neskaityčiau antrąkart Noros Roberts „Dieviškas blogis“. Kaip jau esu rašiusi viename puslapyje, tai labai jau primityvi, ištęsta istorija, nors ir detektyvinė, kokias mėgstu. Intrigos ten beveik nerasta.
  Norėčiau „Šešėlis“.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Neskaityčiau meilės ir svajonių romanų, "vampyrinių" istorijų, lėkštų biografijų. Neskaityčiau madingų romanų "kepėjų" knygų. Tiesą sakant, tokios literatūros išvis neskaitau, nes tai yra laiko gaišimas ir smegenų teršimas.

  Jokios knygos nereikia.

  AtsakytiPanaikinti
 8. jėzau, kokia aš išsiblaškiusi. akmenų sinodo, ne sodo noriu :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Antrą kartą tikrai neskaityčiau O. de Balzakas 'Tėvas Gorijo". Supratau, kad knyga ne man, nors ir klasika, bet per didelis dėmesys nereikšmingoms detalėms, intriga tik paskutiniuose puslapiuose ir apskritai mintys kartojasi. O norėčiau knygos "Dešimt"

  Dėkui už galimybę gauti dovanų.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Nors, kaip sakoma, niekada nesakyk niekada, bet manau, kad niekada antrą kartą neskaityčiau Nicholas Sparks ,,Užrašai" - man ji per daug saldi, netikra, neįtraukianti ir nesukelianti jokių jausmų istorija. O man dažniausiai norisi skaityti tikroviškesnes knygas, kuriose yra ir žiaurumų, ir įdomus, įtraukiantis siužetas, o meilė- tik antraeilis dalykas..

  Norėtųsi Elementariųjų dalelių.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Paprastai antrą kartą neskaitau nė vienos knygos. :) Bet jei tikrai, tikrai, tai greičiausiai būtų Servanteso "Don Kichotas iš La Mančos". Ją perskaityti ir vieną kartą man buvo pakankamai sunku, todėl daugiau to nebedarysiu. :)

  Labai norėčiau Michel Houellebecq knygos
  ELEMENTARIOSIOS DALELĖS

  http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 12. Antra kart neskaityciau J. Irvingo ,,Kol rasiu tave'', nes kol perskaiciau pamirsau apie ka ji buvo.. per daug lapu :D

  AtsakytiPanaikinti
 13. oi.. pamirsau parasyt, kad noreciau knygos ,,Akmenu sinodas''! Aciu :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Antrą kartą nebeskaityčiau Onore de Balzako 'Tėvo Gorijo', nes užteko vieno karto įsitikinti, kad realizmas - ne man.

  O norėčiau 'Bendravimo psichologijos'

  AtsakytiPanaikinti
 15. Paprastai jei matau, kad knyga manęs tikrai nesudomino, jos ir nebeskaitau toliau (turiu tokį negerą įprotį mesti skaityt man neįtikusias knygas). Tačiau, kaip sakoma, niekada nesakyk niekada - negaliu teigti, kad prie kurios nors mestos skaityti knygos kada nors negrįšiu. Nes tarp nepatikusių ir nebaigtų tikrai yra tokių, kurios vertos antro bandymo, tiesiog gal ne laiku jas paėmiau į rankas. O iš perskaitytų, bet visiškai nepatikusių, kurių tikrai niekam nerekomenduočiau, galėčiau paminėti Onos Miliukaitės-Delonienės "Geriausia diena - šeštadienis". Perskaičius ją išties pagailo sugaišto laiko, tokia nevykusi ir banali man ta knygiūkštė pasirodė.
  Jei kartais laimėčiau šį konkursą, norėčiau knygos "Elementariosios dalelės"

  AtsakytiPanaikinti
 16. Niekada neskaityčiau "Pienių vyno" ir "Mūsų nerimo žiema". Viau, geriau jau vampyrai. :)
  Norėčiau "Akmenų sinodo", nes neįžiuriu kokia ten priešpaskutinė knyga :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Antrą kartą neskaityčiau Rhonda Byrne " The Secret" - "Paslaptis". Supratau, kad tokios savimotyvacijos knygos nėra išsigelbėjimas nuo psichologinių problemų, visgi labiausiai vertinu klasiką. O laimėt norėčiau knygą "ŠĖŠĖLIS".
  ugnelycka@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Niekada nebeskaityčiau lietuvių autorės Elenos de Strozzi knygos "Nuodėmių kartoteka". Norėjau net nebaigt skaityt, bet nemėgstu taip numesti knygų. Pasirodė visiškai absurdiška istorija ir dar absurdiškesnis pasakojimo stilius, norėjosi kritikuoti kone kiekvieną sakinį. Tą knygą padovanojau, nes net savo lentynoje nenorėjau laikyti :)

  Norėčiau K. Alvtegen "Šešėlis" :)Alvtegen neabejotinai puikesnė detektyvinio romano kūrėja, nei mano minėta rašytoja :D

  AtsakytiPanaikinti
 19. As neskaityciau nei vienos is knygu, kurias rase lietuviai ir reikejo skaityti 10-12 klaseje.. fuj fuj fuj :) Jos nuobodzios, o ir tekstai sunkiai suvokiami (nekalbu apie uzsienio autoriu kurinius, kurie yra tape klasika, juos perskaityti deretu kiekvienam isprususiam asmeniui :] )
  Knyga issirinksiu jeigu laimesiu su konkurso organizatores patarimu ;)
  Darijaaa is MD :)

  AtsakytiPanaikinti
 20. Tai ką parašysiu, galbūt daug ką įžeis, tačiau nenorėčiau antrą kartą skaityti Donelaičio "Metų" ir Baranausko "Anykščių šilelio". Galbūt tai lietuvių istorija, lietuvių tautos epai, tačiau manęs jie nesukrėtė, nesužavėjo. Be viso to, sudėtinga juos skaityti, dar sudėtingiau suprasti. Matyt nesu subrendusi tokiai kūrybai, todėl man ji ir nepatiko.

  O norėčiau pirmosios knygos "Dešimt..." :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. Kas neįskaitot, tai 5 knyga yra Vircondelet Alain
  Antoine'as ir Consuelo de Saint Exupery: legendinė meilė :)

  AtsakytiPanaikinti
 22. Nesto

  Aš nebesugebėčiau perskaityt J. Irvingo "Ketvirtoji ranka". Matyt, beskaitant "įsijungia" vaizduotė pilnu tempu, beskaitant britku darės nuo vaizdo tos rankos:(
  [dalelių elementariųjų norėčiau :) ]

  AtsakytiPanaikinti
 23. Neskaityčiau R.Sharmos "Vienuolis,kuris pardavė Ferrari".kadangi tokio pobūdžio knygos žmonėms,kuriais galima manipuliuoti,tikrai neišmoksi gyventi paskaitęs knygą,kaip susikurti puikų gyvenimą.Norėčiau Akmenų sinodo",nes norėti nieks nedraudžia;)

  AtsakytiPanaikinti
 24. Antrą kartą neskaityčiau Honore de Balzac "Kurtizanių spindesys ir skurdas". Man pasirodė ši knyga nuobodi, labai daug aprašymų, o mažai veiksmo. Taip pat labai daug prancūziškų žodžių, kurių paaiškinimai knygos gale surašyti, todėl tikrai nepatogu taip skaityti ir aplamai manęs nesužavėjo šioje knygoje aprašomi personažai.
  Norėčiau laimėti knygą Karin Alviegen "Šešėlis".

  AtsakytiPanaikinti
 25. Sveika :)
  Nebeskaityčiau antrą kartą "Nespalvota" Teklės Kavtaradzė - tai paaugiška knygutė, na o aš jau užaugau iš to amžiaus ;)

  Labai norėčiau "Bendravimo psichologijos" , aš tuo labai domiuosi. Ačiū ! Geros dienos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 26. Visos merginos rašė, kokios tiksliai knygos neskaitytų antrą kartą. Aš parašysiu apskritai, kokios knygos nevertėtų imti antrą sykį į rankas.Pirmiausia, tai tokia knyga iš kurios nepasisemtum minčių apmąstymams, būtų sausas skaitalas, tik tiek, kad skaitai...Taip pat tokios, kurią skaitei tik dėl vadinamos "mados", nes visi skaitė.Žinoma, kurių antrinami siužetai, kaip tarkim knygos apie vampyrus. Jei jau sakityti, tai tik vieną knygą, be jokių tęsinių neišliaupsintą, o paties nuožiūra išsirinktą gerą knygą.
  Paminėsiu vieną iš tokių, kurių tikrai neskaityčiau antrą kartą-Alyson Noel-"Amžinai". Skaičiau važiuodama į užsienį autobuse. Tokiomis aplinkybimės buvo tinkama.
  Norėčiau Antoine'as ir Consuelo de Saint Exupery: Legendinė meilė, nes skaičiau vieną iš Konsuelos laiškų ir mane labai sudomino pati knyga.:)

  AtsakytiPanaikinti
 27. antra kart nebeskaityciau j. austen ,,puikybe ir prietarai@, per daug nuobodi ji man buvo..
  o noreciau ,,akmenu sinodo".

  AtsakytiPanaikinti
 28. J. Irvingo apskritai. nu tokios jos storos. noreciau ELEMENTARIOSIOS DALELĖS

  AtsakytiPanaikinti
 29. Neskaityčiau Stephenie Meyer Saulelydžio sagos, mano manymu tokia knyga nedaro zmogui jokios teigiamo poveikio, kaip klasika. Skaitydamas sia saga tu negali apmastyti filosofinius, gyvenimo klausimus ir problemas. Tokias knygas reikia skaityti atostogu metu, bet kaip atostogu romanas si saga yra per ilga.

  Noreciau "akmenu sinodo"

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kasia, šis konkursas buvo skelbtas prieš metus laiko :)

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan