Vyrai irgi skaito!

2011 m. kovo 19 d., šeštadienis

  Lasitaja - latviško knygų blog'o autorė. Gaila, kad ji rašo latviškai, nors ne, atvirkščiai, gaila, kad aš nesuprantu latviškai :) Bet jos blog'e radau nurodą, kuria norėčiau pasidalinti ir su Jumis. 
  Man visad buvo įdomu, kodėl mes turim daugiau garsių vyrų rašytojų nei moterų. Bet skaitytojų tarpe, pripažinkim, didesnė dalis priklauso moterims. Negi tikrai  vyrai neskaito? Aš pati, asmeniškai, pažįstų ir tokių vyrų, kurie "graužia" knygas daugiau nei aš, tokių, kurie pradėjo skaityti po pažinties su manimi ir tokių, kurie per visą gyvenimą daugių daugiausiai yra perskaitę "Darbo kodeksas". Net mano, knygų nemėgstanti ir neskaitanti sesuo, visad papasakoja kaip darbe sėdėjo koks vyras su vežimėliu ir visą dieną skaitė knygą.
Taigi, apie nuorodą, pasirodo yra ir toks blog'as, kuriame keliamos nuotraukos su skaitančiais vyrais. "Hot guys reading books" Siųsti galite ir savo draugų/vyrų/nepažįstamų ar gatvėje tiesiog "pagautų" skaitančių karštų vyrukų foto :) Kontaktus, kur galite siųsti nuotraukas, rasite pačiame blog'e. 

4 komentarai:

 1. Mane visai nestebina sakitantys vyrai. Mano tėtis knygas kremta kaip riešutus. Skaito neįtikėtinai greit ir daug. Mna dar toli iki jo, bet manau, jis padarė didelę įtaką šiam mano pomėgiui nes kiti šeimos nariai nėra mėgėjai skaityti. :) Na, tiesą sakant, dabar prie mūsų lyg ir prisijungė mano brolis tad šeimos moterys atsilieka :D

  http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 2. nežinau, man tai nei šiokios, nei tokios nuotraukos.

  AtsakytiPanaikinti
 3. kokios nuotraukos. sakes. sakyciau net labai sexy :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan