Šiandien...

2011 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

   
  Šiandien vėl pasireiškė mano knyginiai biolaukai :) Ryte atsikėlus pagalvojau, kad labai noriu perskaityti J. Zemiatin'o knygą "Mes". Apie šį rašytoją sužinojau visai neseniai, kai po prisipažinimų meilei Orwell'ui, draugės rekomendavo perskaityti ir šio rašytojo knygas. Įdėjau skelbimą, kad ieškau knygos ir po kiek laiko randu informaciją, kad šiandien sukanka lygiai 74 metai, kaip jis mirė. Gal čia ženklas? :) Jeigu kas turit parduoti/mainyti/dovanoti  "Mes" prašom man pranešti.  
  
Šiandien galime paminėti ir Michail'o Bulgakovo 71 mirties metines. Kas dar nėra susipažinę su šiuo rašytojų, privalomai rekomenduoju perskaityti "Meistras ir Margarita", "Šuns širdis" ir kitas jo knygas (pageidautina originalo kalba). Po to pažiūrėti sukurtą serialą (kurių yra ne vienas) ir įdėti knygas į "mylimiausi rašytojai" lentyną :)

 Ir paskutinė nesmagi naujiena. Šiandien Justinas Marcinkevičius būtų šventęs  81-ąjį gimtadienį. Aš iki šiol negaliu pamiršti vieno jo eilėraščio posmo:

"Nemoku mirties.
Sakau, kad mirties nemoku.
Dabar ir per amžius
Nemoku, nesuprantu."2 komentarai:

  1. Jei skaitai rusiškai, žiurėk čia: http://az.lib.ru/z/zamjatin_e_i/

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oj dabar dar labiau noriu „Meistrą ir Margaritą“ perskaityt. Tik deja, susigadinsiu šiek tiek malonumą skaitydama lietuviškai, nes rusiškai nieko nesuprantu...

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan