Jų verta laukti....

2011 m. vasario 18 d., penktadienis

  Peržiūrėjau įvairių leidyklų  "numatoma išleisti" knygas. Ir radau šitiek gėrio, kuris vėl patuštins mano piniginę. Šių knygų tikrai verta laukti ir papildyti savo namų biblioteką (žinoma ir perskaityti):


J. Saramago "Mirtis su trukdžiais" (KK, 2011m)

Pagaliau! Pagaliau pradėjo leisti šio rašytojo kitas knygas. Nes  maniau, kad po "Aklumas" bei "Rikardo Rėjišo mirties metai" daugiau lietuvių kalba jo knygų nebegalėsiu paskaityt. Pernai, viename konkurse laimėjau jo knygą "Evangelija pagal Jėzų Kristų", kuri dar laukia savo skaitymo. Ir lentynoje "must buy" jau guli "Mirtis su trukdžiais".


V. Jerofevej "Maskva-Petuski" (KK, data dar nežinoma)

Čia jau tris kartus PAGALIAU! Kažkada D. Razauskui pasiguodžiau, kad niekur nerandu pirkti šios knygos. Ir jis pasakė, kad KK planuoja išleisti. Netikėjau, tikrai netikėjau, kol pati nepamačiau anonsus. Jau esu perskaičius šią knygą, bet ji viena iš tų, kur noriu turėti savo bibliotekoje ir kadanors perskaityti antrą kartą. O tiems, kurie dar neskaitė jos, tikrai rekomenduoju. Šioje knygoje yra dvi vietos ir vien dėl jų jau verta ją perskaityt.
Charles Bukowski "Paprastos beprotybės istorijos"  (KK, 2011m)


Čia manau ir rekomendacijų nereikia. Bukowskis GĖRIS. Kadangi pati planuoju perskaityti visas jo knygas (išleistas Lietuvoje), tai ir šita keliauja į krepšelį.
"Baltų lankų" leidykla taip pat numato išleisti daug gerų knygų. Platesnės informacijos dar nėra sukelta, bet tikrai vertėtų atkreiptį dėmesį į šias planuojas išleisti knygas:
 • F. Dostojevskis "Doras vagis" (aš maniau, kad jau viskas, kas įmanoma, yra išleista)
 • H. Murakami "1Q84" (nors nesu Murakamio gerbėja, bet šią knygą norėčiau perskaityti tik dėl to, kad siejama su Orwell'o "1984". Knygą sudarys trys dalys, tai spėju mano skaitymas atsidės ilgam laikui)
 • R. Gary "Dangaus šaknys" (mano meilė Gary)

5 komentarai:

 1. O geras del Dostojevskio ir man naujiena,reiks nepraziopsoti,gal SM primink,kai pasirodys,ok ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tą Murakami knygą mačiau šiandien knygų mugėj :) Reiškias, jau tuoj galėsi įsigyti ;D Tikrai įdomi pasirodė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sandra, o kur matei tas numatomas isleisti, as irgi noroiu paziuret

  AtsakytiPanaikinti
 4. KŽL, šiaip esu sudėjus nuorodas (spausk ant pavadinimų), kur raudonai atrodo. O šiaip kiekvienos leidyklos puslapyje būna skiltis arba "Bus", "Numatoma išleisti", "Anonsai" ir t.t. tai pamatysi visas knygas :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan