Autografai II

2011 m. vasario 11 d., penktadienis

   Anksčiau rodžiau J. Gaarder ir J. Erlicko autografus knygose. Prisiminiau, kad dar turiu  porą. Jei gerai pamenu, tai 2009m Knygų mugėje gavau A. Čekuolio parašą jo knygoje "Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu". Pamenu dar pakalbėjom apie šį bei tą, kad esam kaimynai, kad matau, kaip eina į parduotuvę :)   
  O antrąjį parašą gavau per šių metų kalėdas, kai sesuo padovanojo Roberto Petrausko knygą "Trečiojo Reicho triumfas" su dedikacija man. Labai apsidžiaugiau, kadangi Robertas yra mano kraštietis, o jo mama dėstė man istoriją mokykloje. 


5 komentarai:

 1. Galėtum net nerašyti atsiliepimuose nepatiko, nes tavi įrašai labai gražūs. Kai tik perskaitau labai pailsiu nuo raminančių žodžių. O šiaip visas blogas labai fainas. c(-:

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gabijute, labai ačiū, smagu, kad kažkas pailsi paskaitęs mano blog'ą :) Nes man visad sunku dėlioti žodžius, sakinius gražiai. Dažnai net pačiai nepatinka, kaip parašau.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai mielas blogas, bet manau, kad tai jau minėjau keletą kartų :)
  Mano sesuo renka parašus, bet ne rašytojų, o dainininkų. :) Aš turiu tik vieną seimo nario J. Jagmino su dedikacija man pasirašytą knygą.
  http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Siandien apsilankiau paste ir i viena vakaru Lietuvos miestuka nusiunciau siuntini :-) Lauki?

  AtsakytiPanaikinti
 5. KZG, labai labai laukiu. Vos ne kasdien pagalvoju, kada gi gausiu :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan