Plunksnos, knygos ar skirtukai?

2011 m. sausio 10 d., pirmadienis

  Turiu knygynę draugę, kuri labai mėgsta plunksnas. Renka viską, kas su jomis susiję. Paskutiniu metu jai į rankas vis pakliūna knygos, ant kurių viršelių pavaizduotos plunksnos. Taip, po truputėlį, jai gimė idėja kolekcionuoti tokias knygas. Tiksliau bandau ją įkalbėt tai daryt, nes ji pastebėjo, jog "plunksninių knygų" turiniai dažniausiai būna neįdomūs.   O aš irgi esu tokia, jeigu kažkas turi, tai ir aš užsimanau :) Reikia jau ir man kolekcionuoti ką nors (lyg ir skirtukų neužtektų). Reikia dar vienos priežasties pinigų leidimui (kurių ir taip nėra). Bandžiau galvoti, kokių knygų viršelius norėčiau/galėčiau kolekcionuoti? Pirma mintis buvo rinkti knygas. Bet ir taip perpildytos lentynos namie. Ką dar? O gal tas knygas, ant kurių viršelių pavaizduotos knygos? Spėkit, ar yra tokių? Aš radau :)  O gal geriau tiktų tos, kurių pavadinime yra žodis "knyga"? Tik spėju namie atsirastų nemažai tokių knygų, kurių tikrai neskaityčiau, o gulėtų vien dėl kolekcijos. Tada tektų pirkti tokias knygas kaip "Motinos ir vaiko knyga", "Tėvo knyga", "Tinginės valgių knyga" (šitos gal ir reiktų), "Panelės knyga". Reikėtų pirkti V. Pelevin'o knygą, o aš jo nemėgstu. Nors radau ir neblogų knygų mano tematikai: "Juodoji knyga", "Bloga knyga", "Marijos knyga" ar "Juoko ir užmaršties knyga".

O gal visgi užteks man ir  skirtukų kolekcijos?5 komentarai:

  1. :) manau pirkti knygą vien dėl kolekcijos yra šiek tiek kvaila. Knyga yra sukurta skaitymui.

    AtsakytiPanaikinti
  2. ežiukai, tikrai su tavim sutinku, knygos yra skirtos skaitymui. bet žinai, reik man prisimąstyt visokių nesąmonių kartais :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Rink knygas, kurių pavadinime yra žodis "knyga" ir viršelyje yra knygų. Tavo paminėtosios susiaurėja taip iki "knygų klubo" ir "tėvo knygos" :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan