Visgi spręsk apie knygą pagal viršelį...

2010 m. spalio 11 d., pirmadienis

   Meluočiau jeigu sakyčiau, kad knygos viršelis man neturi visiškos reikšmės. Kiek jau knygų esu "nurašius" vien dėl to, kad viršelis pasirodė neįdomus ar netgi baisus. Keletą knygų perskaičiau tik dėl to, kad rekomendavo ją patikimi  žmonės, bet knygos gerumas vistiek nepakeisdavo nuomonės apie prastą viršelį. Todėl ir garsiai galiu sakyt, kad spręskit apie knygas pagal viršelius ar jų pavadinimus, ypač jeigu jie bus tokie, kaip pateikti čia:


"Kaip didinti savo IQ valgant gabius vaikus?"
Čia aš viena kažko nesupratau? Tai turėjo būti juokinga? Norėčiau perskaityti šią knygą, vien dėl patarimų apie IQ didinimą, gal bus ir daugiau nei vien vaikų valgymas :D   "Miręs gyvūnėlis"
Tokia knyga tikrai "papuoštų" mūsų bibliotekas, kai ir taip vos ne kasdien išgirstame apie kankinamus gyvūnėlius. Pamačius viršelį kyla visokios mintys: ar tai knyga kaip padegti katiną? Nužudyti savo augintinį? Knygos aprašyme parašyta, kad tai nėra humoristinė knyga ir nieko bendro neturi su žiaurumu. Pasirodo tai knyga, kaip oriau ir garbingiau surengti savo mirusio augintinio laidotuves :) Bet savo vaikui tikrai nepirkčiau tokios knygos.

"Zombis meškėnas ir triušis žudikas"
Aš iš viso uždrausčiau leisti tokias knygas ir dar tokiais baisiais viršeliais. Kažin, ar kuris vaikas norėtų rasti šią knygą po kalėdų eglute :)
"Koks paukštis tai padarė?"
Negalėjau sulaikyti juoko pamačius šį viršelį. Važiuoji mašina, paukštukas apdirba tavo langą. Ką daryt? Išsitraukti šią knygą apie paukščius ir sužinosi, koks būtent paukštis taip padarė. Tik ką daryt toliau? :D


Apie šitą viršelį  be komentarų :D

1 komentaras:

  1. Sveika. Gal galėtum parašyti man į emeilą? Kvailas prašymas, žinau.. :D bet parašiusi sužinosi kodėl prašau. :D
    erikooskinas@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan