Torey L. Hayden "Mergaitė"

2010 m. spalio 5 d., antradienis


Žanras: romanas
Puslapių skaičius: 320
Knyga skolinta
Perskaityta: 2010 10 01
Leidykla: Jotema
Pažintis: pirmoji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 5/5


   Tiesiog nuostabi knyga. Pasiskolinau iš kitos knygų draugės, galvojau vakare prieš miegą paskaitysiu. Perskaičius 200 puslapių nusprendžiau eiti miegoti, visgi buvo jau 4 ryto. Tačiau pagulėjus 15min supratau, kad neužmigsiu,jeigu nebaigsiu jos skaityti.
   Tai istorija apie mažę mergaitę, po smurtinio išpuolio, atsidūrusi "debilų" grupėje, pasmerkta visų žmonių ir laukianti savo eilės, kol bus paguldyta į "psichiatrinę". Tačiau ne viskas knygoje taip blogai, "durnių" klasėje atsiranda nuostabi mokytoja, sugebėjusi prakalbinti Šeilą, pastebėjusi jos sugebėjimus (net didelį IQ) ir viską pakreipti gerąja linkme. Skaitant vis galvojau, ar mokytoja įsivaikins ją, ar ne. Tačiau atsakymas į šį klausimą ir knygos pabaiga mane tenkino :)
   Kuo ši knyga gera? Nes ji sugeba iškelti visus tavo jausmus, skaitydamas vieną pastraipą juokiesi, kitą - verki. O trečią skaitai su liūdesiu, nuostaba ir t.t. Tai istorija, kuri moko tavęs kantrybės,  tvirtybės, tolerancijos bei meilės kiekvienam vaikui.
  Rekomenduočiau perskaityti visoms mokytojoms, dirbantiems su specialių poreikių vaikais, o paskui ir visiems kitiems. Nes ši istorija abejingų nepalieka.

8 komentarai:

 1. Dabar ja skaitau labai nuostabi knyga.Labai ziauri man ta vieta kur zuvims akis bade;( Tikrai knyga verta auksciausio ivartinimo:)Noreciau bibliotekose arba knygynuose rasti ir kitu sios autores knygu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Knyga tikrai fantastiška!!! Perskaičiau per vakarą. Užburiantis viršelis. Mergaitės žvilgsnis nenusakomas.. Jame susilieja visos įmanomos emocijos. Dailininkas taikliai nutapė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Va katik perskaičiau šia knyga. Tikrai nuostabi, gale net apsiverkiau (blush). Patarčiau perskaityt :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nuostabi knyga, be galo patiko, labai greitai perskaiciau, suryjau tiesiog :D ka panasaus galite pasiulyti?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Vakar perskaičiau ją nuotabi knyga 10 ir 10 balų verta o pabaigoje net apsiverkaiu :) jaudinanti istorija pritraukianti prie siužeto ir leidžianti viską isivaizduoti kaip viskas buvo .. (man tj ziauriausia vieta buvo ta kur dede dzeris i9s jos nekaltybe ateme) ar kaip ten pavadint gaila net pasidare :(

  AtsakytiPanaikinti
 6. myliu sia knyga skaiciau jau 3 kartus...visiem rekomenduoju ja paskaityti. ka panasaus galit pasiulit?

  AtsakytiPanaikinti
 7. ar yra dar sios auteres knygu, isverstu letuviu kalba?

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan