Kuo pavirto "Katinėlis ir gaidelis"

2010 m. spalio 29 d., penktadienis

   Šiandien man vėl kūrybinė diena. Tokia knygų mylėtoja, o neturiu namie nei vienos knygų atramėlės, angliškai vadinamų "bookends".  Galima jų nusipirkti, pasiūlos yra galybė, bet juk įdomiau pasigaminti pačiai, net nenuskriaudžiant savo piniginės :) Atramėlių gamybai reikės: 

* dviejų vinilinių plokštelių;
* klijų, žirklių;
* keturių jūsų pasirinktų paveikslėlių (aš rinkausi rašytojų)
* knygų, kurias remsite;
* ir viskas.

Radau namie savo vaikystės plokšteles, gaila buvo jas naudoti, ypač pasakos "Katinėlis ir gaidelis". Vaikystėje mama kone kasdien užleisdavo jos pasiklausyti prieš pietų miegą. Bet jeigu Jesenino nebuvo gaila, tai tiks ir šitos :)
   Vinilinių plokštelių laužyti nereikės, nebandykite lenkti rankomis. Tam kuo puikiausiai tiks paprasta žvakė .Nusistatom maždaug liniją, ties kuria norim perlenkti, pakaitinam ja su žvake,. Tuomet plokštelė išsilydo ( nekaitinkite per daug, kad iš viso nieko neliktų), tada palenkiam tiek, kiek norim, tvirtai pastatom ant stalo ir palaikom, kol vėl sustings.
  Tada išsikerpam paveikslėlius, kuriuos klijuosime ant plokštelių pavadinimų. Žinoma tas nebūtina, čia jau fantazijos reikalas, gal kitam gražu ir be jų. Galima užsiklijuoti paveikslėlius ir su savo kitais pomėgiais. Aš  nusprendžiau įamžinti du žinomus rašytojus. Užklijuojam juos ir vualia, atramėlės padarytos :)

Ar atpažįstate kas čia? Duosiu užuominą: man užteko perskaityti tik vieną jo knygą, kad taptų vienu mylimiausiu rašytoju


Šio rašytojo manau pristatinėti net nereikia


Jeigu nuspręsite pasigaminti tokias ir jūs, būtinai pasirodykite čia. O dabar likusi fotosesija8 komentarai:

 1. fajnaj :)
  privertė mane susimąstyti apie tai, kad nežinau, kaip atrodo mano mylimiausi rašytojai. nes dažniausiai skaitau juos, o ne apie juos :|

  Hemingvėjų tai atpažinau, o kas tas kitas, panašus į gobliną? :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vonioje, vienam knygų forume, mes žaisdavom tokį žaidimą, įdėdavom rašytojo foto ir reikėdavo atspėti, koks tai rašytojas. Nuo to laiko ya tokių, kur net naktį pažadinus ir parodžius foto, galėčiau pasakyt pavardę :) ir šiaip, dažnai mėgstu pažiūrėti kaip atrodo mano mėgstami rašytojai.
  O tas goblinas yra net Nobelio premijos laureatas :) Jose Saramago

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai smagiai atrodo,ir stilingai,gera ideja,fainai tu cia sugebi :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. ahh, saramago. visiškai kitaip jį įsivaizdavau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na tu ir saunuole!Man laabai patiko, daug labiau nei Jasenino kaktusas:))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pagalvojau, kad su google image search (kai atpažįstami ir ieškomi panašūs vaizdai pagal įkeltą nuotrauką) šiandien atpažinti rašytojus (ar bet ką kitą) iš nuotraukos pernelyg lengva. Ir jokio azarto nebeliko. :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. bet nebūtina per ten ieškoti ir azartą pasidaryti pačiam :)

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan