Knygos ausyse

2010 m. spalio 30 d., šeštadienis

   Tikriausiai skaitot mano blog'ą ir galvojat: "Na šita tikrai jau pamišus dėl knygų" :D Žinau, žinau, ne kartą jau girdėjau, kaip ir siūlymus gydytis nuo knygų priklausomybės. Na bet ką galiu padaryt, kad man patinka ne tik knygos, bet ir viskas, kas su jomis susiję. Radusi internete pavyzdžių, užsimaniau ir aš turėti tokius knygynius auskarus. Gaminimo proceso nemačiau, o galutinį rezultatą galėjau įvertinti tik jau sumokėjus pinigus ir laikant auskarus rankose. Jausmas lyg nešiočiau ausyse Irvingo "Kol tave rasiu". Sunkūs ir per dideli. Todėl dabar ieškau kitos auksarankės, kuri galėtų pagaminti kitokius.O čia pavyzdžiai, kokie dar dar gali būti knygyniai  auskarai. Kaip man pavydu tiems, kurie moka gaminti tokias grožybes :)


6 komentarai:

 1. tau būtinai su twilightu reikia :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. :DDDDD Viskas paaiškės po sandėrio

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kiekvienam savo. Kaip tik šiandien laikraštyje skaičiau, kaip Skaiva (čia iš TV) pasidarė auskariukus su taksais. Iš baltos odos.
  Gal ir knygos ir odos visai nieko būtų?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mačiau tuos auskarus, visai nieko. O iš odos irgi galima pagaminti knygas, esu kažkur mačius :) Nebūčiau prieš ir tokius turėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. faini kokie! nesupykčiau ir aš, jei man tokius kas nors pagamintų :D

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan