Ką pasirinkti?

2010 m. spalio 16 d., šeštadienis

   Šiandien aš tikrai neturiu ką veikti :) Todėl nusprendžiau susitvarkyti savo lentyną. Kaip visada, kaip aš mėgstu, pagal savo taisykles. Visos knygos sudėtos pagal ūgį, vieno autoriaus taip pat šalia. Jeigu reikia knygą netgi apverčiu, kad palenkus galvą į kairę pusę būtų galima perskaityti visus pavadinimus ir nereiktų sukinėti galvos. Rezultatas gavosi toks:   Parodžiau savo knygėms, vienos sakė, kad nuobodu, kitos stebėjosi, jog beveik 50 knygų galima taip tvarkingai pagal ūgį sudėlioti. Tada užėjo man kažkas ir nusprendžiau pabandyti pirmą kartą knygas sudėlioti pagal spalvas :) Aš visada maniau, kad iš lietuviškų knygų to neįmanima padaryti, nes mūsų knygų viršeliai per daug spalvoti. Tačiau pažiūrėkit kaip man pavyko:   Dabar tikra dilema, kurį variantą palikti :) Aš esu pedantė, kas susiję su knygomis, nors antras variantas irgi įdomiai žiūrisi. Tokia graži makalynė. Minusas tas, kad teko išimti nemažai gerų knygų ir kai kurias dėti vien dėl spalvos, o tai man nepatiko. Kadangi dabar neturiu, kur kitų dėti, netelpa, vėl ne pagal ūgį ir t.t. 

O kurį variantą pasiliktumėte Jūs? :)12 komentarų:

 1. aš už 1-ą. Bet abu smagiai atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. As irgi uz pirmaji, nes ir pats esu pedantas, todel delioju pagal ugi visada. Siaip idomumo delei. Nejaugi tik tiek mazai knygu pas tave? Net labai labai nustebau...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Baikit, čia tik dalis mano knygų, juk nesudėsiu visų į vieną lentyną :) Net pagal knygas matosi, kad kai kurių antroj foto nėra, kurios yra pirmoj.Čia galima sakyti mano kolkas didžiausia lentyna, kitos mažesnės. Neturiu ir taip, kur savo knygų dėti. kai turėsiu savo butą, tada vienas kambarys bus skirtas tik knygoms :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. aš už 1. antras visgi per daug margas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sudėjus visus balsus 3: 8 nugalėjo pirmas variantas, teks tvarkyti iš naujo lentyną :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jap, aš jau po balsavimo, bet už pirmąjį atiduodu pavėluotą balsą. Nežinau, kažkodėl mane erzina knygos, nesudėtos pagal dydį :)) o šiaip smagu ir tvarkinga, kai dar pagal autorių atitinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Bet kai sudedi pagal ūgį, tada sako, kad atrodo kaip kareiviai sustatyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tai taip, manau, daugeliui tikrai gali atrodyt perdėm kareiviška ir senamadiška pagal dydį statyt, bet mano akiai toks variantas mieliausias kažkaip. O šiaip šaunuolė, kad bandai visus variantus. Spalvinis tikrai originalus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tik už antrą :) man visada kvailai atrodo knygos sudėtos pagal Ūgį :) Dar gali sudėt pagal abėcėlę :) Kaip bibliotekoj bus ir nenusižengs pedantizmui.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pagal abėcėlę tikrai nedėliosiu :) bet ūgis man vis gi svarbu man :) Po to dar dviem būdais sudėliojau jas, bet vistiek, grįšiu prie pirmo varianto :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Mano akimis ziurint pirmas variantas atrodo geriau. Pati irgi delioju knygas pagal ugi, nepatinka betvarke. Ir dar kas laaabai erzina knygynuose, kad galima kakla pasitempti kraipant galva norint perskaityti pavadinimus ant nugareliu, galetu visos leidyklos pasirinkti viena varianta :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Egle, pritariu visu 100%. Knygynuose tikrai paskaita sukinėti galvą :)

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan