Garfildo greitukas

2010 m. spalio 21 d., ketvirtadienis

   Būna tokių knygų, kurias pasiimi vakare prieš miegą paskaityt ir paryčiais užverti paskutinį lapą. Vakar sugalvojau pavadinimą tokioms knygos - "Garfildo greitukas". Pamenat šį filmuką? Rodydavo pilnas, normalias serijas, o kartais tarp jų, kokią trumpą, greitą istoriją :) Tokia knyga pretenduoja tapti ir dabar skaitoma T. Shah "Kalifo rūmai". Vakar pasiskolinau iš draugės ir  miegoti nuėjau 5 ryto, perskaičius pusę knygos. Šiandien net nieko nesinori daryti, tik skaityti ir skaityti, kol užbaigsiu. 
   Tačiau būna ir tokių knygų, kurias skaitai mėnesį, per tą laiką paraleliai (?) perskaitai 5-6 knygas papildomai, pabaigus skaityti tik atsidūsti, kad pagaliau įveikei. Kai taip būna, knygų krūvelė prie mano lovos tik didėja ir didėja. Visada, kai nėra vienos itin kabinančios  knygos, su kuria eičiau net į WC, pradedu dairytis į kitas. Vartau jas, apsimetu kad netyčia paėmiau, o paskui šast ir jau guli skaitoma prie lovos :) Nežiūrėkit  blogo šone "Dabar skaitau", nes tai melas, šventas, bet melas :) 
   Iš tikro šiuo metu skaitau 7 knygas. Žinoma ne visas iš karto, vieną vakarą pasimėgauju Marquez, kitą bandau perprasti Fowles, trečią pavartau Grass'ą. Ketvirtą vakarą nebeiškentus visų pagyrų pasiimi "Begantis paskui aitvarą", paskui žiūri, kad ir "Kalifo rūmai" įdomūs..
   Tik prižadėjau sau, kad daugiau jokia knyga nepapildys šios krūvos. Tol kol visų neperskaitysiu, į kitas nesidairysiu :) 4 komentarai:

 1. man patiko Kalifo rūmai, labai linksma knyga :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gaila, kad knyga skolinta, nes yra vietų, kurias tiesiog noriu knygoje pasibraukti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. ech, kaip noreciau vel skaityti vienatve...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Iš šių visų išvardintų knygų, kol kas esu skaičiusi tik "Bėgantys paskui aitvarą". Ši knyga man paliko labai gerą įspūdį. Labai pritariu minčiai, jog yra knygos, kurios taip įtraukia, jog nesinori nieko kito dayti, tik skaityti ir dar kartą skaityti. O būna, kurios tiesiog lėtai skaitosi.:)))

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan