Bookmark II

2010 m. spalio 15 d., penktadienis

   Ką tik gavau dovanų du naujus skirtukus nuo mamos. Už tai, kad sutvarkiau virtuvę :D Abu magnetiniai: kačiukas ir šuniukas :)  Šitą skirtuką laimėjau  Knygų žiurkių bloge. Labai, labai mielas, kaip tik naudoju dabar skaitomoje knygoje. O kai parodžiau kitoms knygėms, tai irgi lėkė pirkti :)


   Mūsų mažam miestuky vyko konkursas. Vaikai turėjo piešti skirtukus, o viena spaustuvė išrinko geriausius ir juos atspausdino

O šitus man pagamino pagal užsakymą. Žmogus, kuris nežino mano skonio, manęs visai nepažįsta, nesakiau net tiksliai ko noriu. Bet taip pataikė, taip likau sužavėta...
8 komentarai:

 1. Faini labai. Man tai mylimiausias magnetinis, draugės atvežtas iš JAV, nedidukas, labai patogus. Turiu ir iš kitur atvežtų. Vienas labai įdomus, geriausios draugės pargabentas iš pačių Maldyvų, bet labai nepatogiai įsisega, knygas žaloja. Tokių, kad ir kokie gražūs būtų, nenaudoju, o tik laikausi. Man svarbiausia, kad kuo mažesnį, geriausia - išvis nulinį, pėdsaką paliktų knygoms. Aišku, dar smagu būna, kai patogūs ir nesiglamžo. O kur mama pirko tuos magnetinius? :D Faini...Ta fėja irgi fainutė, bet ar ji kažkaip tvirtinasi?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Egle, neklausiau, kur mama pirko, negražu gi dovanų kainos klaust :) Bet žinau, kad jų būna knygynuose, Vagos tikrai esu mačiusi, yra įvairių piešinėlių.
  Pricesė nesitvirtina niekaip, aš ją įdedu taip, kad iš knygos išlystų tik karūna, nes ji tokia atsikišusi yra.
  Šiaip irgi nemėgstu skirtukų, kurie gadina knygas. Kelis naudojau tokius plastmasinius, pastebėjau, kad labai įsirėžia ir matosi, kur buvo baigta skaityti.
  O jeigu gali parodyk savo skirtukus, man juk įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai faina fėja - princesė :) Jeigu įdomu, tai reiks prisiruošti ir nupaveiksluoti savo skirtukus. Brūkštelk savo e-mail adresiuką, prikabinsiu kada jas:) Tik, žinok, net negaliu vadintis skirtukų kolekcioniere, nes jų visai mažai turiu. Keli įdomiausi atvežti draugių kaip lauktuvės iš kelionių dėl mano pomėgio skaityt :) Ai, dar viena draugė buvo išaudus, reiks jį susirast, mokykloj labai jį mėgau. O šiaip visokių popierinių prisigraibstau per knygų muges, o pirkus nesu nė vieno kažkaip. Jei pamatyčiau kokį fainą magnetinį, manau nusipirkčiau, nes tikrai patogiausias skirtukas ever :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Magnetiniai tikrai patogūs. Aš kaip buvau prasišovus, radau ebay jų pirkti, foto atrodo daug, sumokėjau 8lt ir gavau vieną mažą skirtuką :D Aš maniau, kad visą maišelį gausiu už tokią kainą :)
  Parašysiu tau per FB savo mailą :)
  Popierinių ir aš turiu pilna, nufotkinsiu kada. Todėl jau ir domina mane tokie jau neįprasti, kitokie, nematyti :)
  Matei mano kitam poste, kur medžiaginius įkėliau. Va tokius dar pamėgau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. labai grazus skirtukai. as tai pati siuvineju skirtukus, tai jie man daug mielesni nei pirktiniai.:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Rankų darbo skirtukai visada patys gražiausi ir mieliausi :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai patiko šuniukas, kačiukas ir princesė :) Ir kiti, žinoma, gražūs ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū, Aušra, parodysiu vėliau ir daugiau skirtukų iš savo kolekcijos :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan