Karin Alvtegen "Dingusi"

2010 m. rugsėjo 20 d., pirmadienisŽanras: trileris
Puslapių skaičius: 255
Knyga nuosava
Perskaityta: 2010 09 19
Leidykla: Baltos lankos
Pažintis: antroji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 4/5   Kaip ir priklauso, savaitgalio detektyvas perskaitytas per savaitgalį. Džiaugiuosi, kad bent jau išmokau autorės pavardę parašyti be klaidų. Iš pradžių šiek išsigandau perskaičius, kad tai trileris, nes niekad nebuvau didelė jų gerbėja, kaip ir detektyvų. Tačiau paskutiniu metu kitos knygės baigia mane "perlaužti", už ką esu net dėkinga, nes perskaičiau tikrai gerų detektyvų. Knyga man visai nepriminė gerai susukto trilerio, jau "Kaulų sodas" pasirodė daug "triliškesnis" nei ši knyga. Galbūt todėl, kad Alvtegen daugiau dėmesio skiria ne žudynėms, kraujo upėms ar kitoms šlykštynėms, bet psichologiniams veikėjų portretams. Kaip žmonės gadina pinigai? Ar įmanoma daugybę metų slėptis be tapatybės? Kiek verta yra draugystė ir pasitikėjimas? Skaitydama vis bandžiau atspėti žudiką, kokį vaidmenį iš tikro vaidina Patrikas. Jeigu būčiau atspėjusi, tai būtų buvusi antra ir paskutinė pažintis su šią rašytoja. Jau pirmoje jos knygoje "Kaltė" nesunkiai atspėjau "blogiečius", todėl po antro teisingo karto tikrai būčiau nusivylusi.
Apibendrinus, galėčiau pasakyti taip, kad "Kaltė" man patiko ir intrigavo labiau nei ši knyga, tačiau ir neatmušė noro perskaityti kitas jos knygas. Autorės gerbėjams rekomendacijų manau nereikia, o tiems, kurie dar yra Alvtegen virgin, tai siūlyčiau pažintį pradėti nuo kitos knygos.
Anotacija knygos nugarėleje skelbia, kad pagal šią knygą sukurtas ir filmas. Įdomumo dėlei teks pažiūrėt.

2 komentarai:

  1. Turiu, pasiskolinau iš draugės. Ir neseniai nusipirkau "Šešėlis". Manau, kad šios rašytojos perskaitysiu visas knygas :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan